Cosul dvs. este gol

D-Link DAP-1360/B/D1A 802.11n Wireless multimode router, 802.11b/g/n compatible, up to 300 Mbps, 2 10/100BASE-TX Fast Ethernet port

Nu este disponibil

*Pretul si disponibilitatea poate varia cu Reteaua de magazine ACCENT TEHNO

Cod produs:   145641

 
D-Link DAP-1360/B/D1A 802.11n  Wireless multimode router, 802.11b/g/n compatible, up to 300 Mbps, 2 10/100BASE-TX Fast Ethernet port
D-Link DAP-1360/B/D1A 802.11n  Wireless multimode router, 802.11b/g/n compatible, up to 300 Mbps, 2 10/100BASE-TX Fast Ethernet port
D-Link DAP-1360/B/D1A 802.11n  Wireless multimode router, 802.11b/g/n compatible, up to 300 Mbps, 2 10/100BASE-TX Fast Ethernet port
(no votes)
Descriere
D-Link DAP-1360/B/D1A 802.11n  Wireless multimode router, 802.11b/g/n compatible, up to 300 Mbps, 2 10/100BASE-TX Fast Ethernet port
Caracteristici
Producator: D-Link
Cumpara acum
Numele:*
E-mail:*
Numarul de telefon:*
Introdu caracterele de mai jos:*

CAPTCHA
* - Campuri obligatorii
** - Livrarea la dorinta clientului se face contra plata (50 lei)
Cumpara acum
Numele:
Numarul de telefon:*
Aveti intrebari?:*
Introdu caracterele de mai jos:*

CAPTCHA
* - Campuri obligatorii
Cumpara acum
Your name:
Your E-mail*
Message
CAPTCHA
CAPTCHA
Type the letters you see on the picture*
* Marked with star fields, must be filled